BABÍ LÉTO ZÁŘÍ BARVAMI 

28.09.2023


Letošní léto je velmi vydařené na teplé počasí a slunce, které se odráží v barevnosti květin. Sluníčko vyplňuje pestrost barev. A dokonce některým dámám velmi sluší. V Českém Brodě si u mne půvabná paní s nádherným úsměvem koupila kytičku. Kytička jí ladila jak k oblečení, tak i k účesu. Moc jim to oběma slušelo.

Takové radůstky života si máme dělat často. Radost ze života je vidět i v našich úsměvech a očích. A kdo by nechtěl potkávat každý den jen usměvavé lidičky.

*

V letošním roce jsem měla mnoho vydařených akcí. Jedna z náherných akcí, kterou musím zmínit je výstava v Čimelicích.  Výstava květin v Čimelících je jednou z největších výstav v České republice. Na výstavu se sjíždí návštěvníci z celé republiky. Atmosféra je úžasná. Určitě stojí za to se jet do Čimelic na výstavu podívat a pokochat se nejen živými květinami, ale i výrobky mnoha řemeslníků.

A pak my ženy máme rády květiny a drobnosti, které vytváří ten soulad našich domovů a tam si můžete vybrat mnoho krásných věciček potřebných i nepotřebných, které zkrátka musíme mít.


Přeji všem krásné dny plné sluníčka a radosti. podzim plný barev a rozsvícené úsměvy.

Vaše Irena Klamertová