Léto, léto, letí ....

19.07.2021

Než jsem se nadála přišlo léto. Připravovala jsem se v době covidové na vánoční trhy, které nebyly povoleny. Odstrojila jsem adventní věnečky. S nadšením jsem začala zdobit velikonočně. A ani velikonoční trhy jsem nemohla prodávat. Se slzou v oku jsem zavřela dveře za vánocemi                a velikonocemi, nejkrásnějšími svátky v roce. 

Mohu vám sice věnečky a kytičky poslat, ale není to ono. Ráda si s vámi popovídám a ráda nabídnu na výběr ze škály barev květin, poradím, jak se o sušinu starat. Zkrátka doba covidová nás všechny zaskočila. Nyní jsou trhy v plném proudu, a my se spolu můžeme opět shledat           a pokochat se letním počasím a krásou přírody.


Je tu léto. Léto plné vůní, květin, sluníčka a hlavně rozkvetlé celé přírody. 

V přírodě se dobře relaxuje. Ve volných chvílích chodím na dlouhé procházky se svým pejskem. . Se svou maminkou pečujeme o zahradu a zdobíme si ji květinami ve všech podobách. Rádi sedáváme s rodinou u stolu s dobrou kávou a klábosíme do večerních hodin. Užíváme si teplého počasí a vůně léta. Nahlédněte do kousku naší zahrádky - fotogalerie.

I do letních altánků mám pro vás připravené dekorativní vazby. Věnce na vrátka či na vchodové dveře. UDĚLEJTE SI DOMA ÚTULNO. Obklopujte se krásnými lidmi a krásnými drobnostmi, bude vám krásně na duši.