Minigalerie v prádelně    Bubliny v lavoru

06.02.2023

Moje slepičky hřadují v galerii. 

Jak se tam dostaly? 


Ve městě Tábor je nově otevřená veřejná prádelna s výstižným názvem Bubliny v lavoru. Své stěny propůjčují výtvarným dílům, řemeslným výrobkům a dalším výstavám. 

Bubliny v lavoru nejsou úplně tradiční prádelnou. Táborská veřejná prádelna nabízí více. Nejen že si můžete prádlo vyprat a usušit, ale během praní si můžete přečíst knihu z místní veřejné knihovničky. Nebo si můžete dát kávu či čaj a vyřídit na wifi své e-maily. A dalším bonusem je minigalerie.

Celá jedna stěna je věnována výstavám. A nyní zde vystavuji i já své jarní a velikonoční dekorace. Bydlíte-li v Táboře či v jeho okolí máte možnost se dojít na mé věnce podívat a dokonce si je můžete i zakoupit.

A pokud si pospíšíte, možná budou ještě vystaveny věnce s velkými slepičkami. Letos jsem si připravila nový střih slepic. Vyrobila jsem několik velkých věnců, abych si je nakoukala, zda se mi věnce s těmito slepičkami budou líbit a půjdou na trh. Rozprodaly se dřív než začal masopust,           z dvaceti vzorů zbyly jen dva. Ty jsou právě vystaveny v Táboře. Další se teprve budou vyrábět. 

Další výrobky si můžete objednat v mém e-shopu či na trzích viz kalendář.

Bubliny v lavoru, Budějovická ulice (naproti číslu 21), Tábor, zastávka MHD Poliklinika 


Vaše Irena Klamertová