Tak tady je .... můj nový ATELIÉR

12.03.2022

Změna je život ... a já se pomalu, ale jistě, usazuji ve svém novém ATELIÉRU v Dřísech, nedaleko Brandýsa nad Labem. Možná to není tak rychlé, jak bych si přála já a asi i moji zákazníci. Ale vše má své důvody. Stěhování bylo hodně náročné a je před velikonocemi. Což znamená, že je práce hodně, neboť všichni chceme mít své domovy a dvorečky nazdobené. A já mám jen dvě ruce a ty jsou hodně vytížené. 

Právě pracuji na kolekci velikonočních věnců a jarních dekorací. Produkty budou již brzy v nabídce v mém e-shopu, kde si je budete moci zakoupit. Nebo se za mnou můžete zastavit na nějakém trhu či jarmarku. Termíny naleznete zde.

Dekorace můžete koupit i u mne v Ateliéru. Vzhledem k tomu, že má práce je velmi rozmanitá, je i má otevírací doba velmi specifická. Při výrobě dekorací potřebuji občas dojet nakoupit jednolivé komponenty jako jsou květináčky, keramické figurky, či nasbírat větvičky, šišky a další materiál. 

Některé dny jezdím se svým zbožím na farmářské trhy a jarmarky, kde se za mnou můžete zastavit a vybrat si přímo ze stánku. 

A právě v této době nejsem ve svém Ateliéru. 

Proto, než za mnou pojedete, zavolejte předem, abych vás mohla přivítat s otevřenými dveřmi. 

Telefonický kontakt - +420 605 802 079

Email - irenaklamertova@seznam.cz


Těším se na vás. Vaše Irena Klamertová